O nás Vítejte a poznejte nás blíž

 

O nás

MELKER Media, s.r.o. je společnost zabývající se internetovými projekty. Čerpá z dlouholetých zkušeností s vytvářením webových stránek a jejich provozem, zároveň se však udržuje na vlně nejnovějších trendů a technologického pokroku. Firma MELKER Media má ambice být jedním z hlavních hráčů v internetovém byznysu a dělá vše pro to, aby byla kvalitnější, serióznější a uměla toho víc než záplava běžných webdesignových studií.

Naše zkušenosti a know-how

V oboru informačních technologií má naše společnost za sebou bohatou historii. Podnikáme nejen na českém, ale i evropském trhu, takže náš rozhled není omezen jen na českou internetovou kotlinu. Podíleli jsme se prakticky na všech typech internetových projektů, od statických webových stránek přes menší i velké eshopy nebo CMS, až po projekty se stotisícovou návštěvností denně.

Nejsme obyčejná IT firma. Vyznáme se také v marketingu, reklamě, propagaci na internetu a máme široký rozhled mezi konkurenčními projekty. Díky tomu dokážeme určit šance na úspěch nového projektu nebo vždy vymyslet optimální řešení dané situace.

 

MELKER Media je Facebooku